(4 : 0)
TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
13.03.2020 17:00
Peč

Do Peče jsme jeli značně oslabeni, díky mnoha omluvenkám kvůli pracovní vytíženosti či zdravotním problémům 8 hráčů. Na střídání jsme neměli nikoho a do pole musel naskočit i náš druhý gólman Skipala. Do zápasu jsme tedy šli spíše s pokusem překvapit. Ovšem hned od začátku se do nás soupeř „zakousnul“ a jejich rychlému útočníkovi Jiřímu Novákovi se podařilo skórovat hned v 5. minutě utkání. Již ve 22. minutě Novák završil svůj hattrick a o zápase bylo rozhodnuto. Ještě do poločasu se trefil domácí Tomšů a tak poločasové skóre bylo 4:0 ve prospěch domácích.
Ve druhém poločase náš soupeř trochu polevil a tím nám dovolil si vypracovat hned ze začátku několik slibných šancí, z nichž jednu proměnil Píšan. Dokonce jsme měli výhodu v podobě pokutového kopu, po faulu na Skipalu. Píšan bohužel trefil brankáře, který jeho pokus vyrazil a dobíhající  Zvára následným dorazem netrefil bránu. Náš soupeř měl do konce utkání ještě několik ložených šancí, ze kterých proměnili „jen“ dvě a tak se konečné skóre zastavilo na 6:1 pro Peč.
Další zápas hrajeme doma s Kunžakem. Není již prostor pro další zaváhání, takže nic než 3 body nebereme.