TJ Kunžak
TJ Kunžak
20.09.2020 17:00
Stráž nad Nežárkou

Na domácí utkání proti Kunžaku se strážští muži již sešli ve větším počtu oproti minulému víkendu v Peči. Bylo to hned znát, protože jsme měli v úvodu utkání minimálně tři „tutovky“, které jsme bohužel trestuhodně zazdili. A jak bývá naším zvykem, tak z ojedinělé šance soupeře jsme v 11. minutě inkasovali my. Za hosty se prosadil Tomáš Mašek. Ovšem ve 21. minutě po krásné akci kdy Daniel Přílepek nejdříve našel svou přihrávkou Dědiče a ten zatáhnul míč za obranu a předložil přihrávku zpět Přílepkovi, ten ovšem geniálním postrčením na místo střely vyzval ke skórování Mikuláštíka a ten se nemýlil. Skóre 1-1. Od té chvíle byl na hřišti již jen tým Stráže, který zakládal jednu akci za druhou a do poločasu se postupně trefili Dědič s Mikuláštíkem. A tak poločasové skóre bylo 3-1 ve prospěch domácích.

Druhý poločas jsme opět začali svižně. Mikuláštík za 12 minut přidal další 3 branky a tak světelná tabule ukazovala v 57. minutě skóre 6:1. Ovšem v 62. minutě se podařilo skórovat soupeři. A to po rohovém kopu, kdy se prosadil krásně trefenou  hlavou nestárnoucí Karel Winkler. To bylo ale vše co soupeř předvedl. A naopak jsme přidali ještě dvě branky my – jmenovitě opět Mikuláštík, který by ten den dal gól snad i ze střídačky.

Jsme rádi, že jsme ukázali, že umíme hrát fotbal. Obzvláště poté, co nás po minulém zápase odepisovali naši sokové z Peče v jejich pozápasovém referátu na fotbalunas.cz. Na toto lze v tuto chvíli reagovat snad jen rčením … „karma je zdarma“, protože jak jistě všichni vědí, tak v Popelíně je zase tamní hráči poslali opět na zem.