TJ Sokol Stráž nad Nežárkou : TJ Nová Včelnice B

(1 : 4)
TJ Nová Včelnice B
Ne 04.10.2020 14:00
Stráž nad Nežárkou

Včelnické béčko přijelo do Stráže posíleno o několik hráčů „A“ týmu, který hraje 1.A třídu (o dvě soutěže výše) a měl zápas již v sobotu. Bohužel pro nás jejich hru režírovali právě již zmínění pendleři z áčka a podíleli se na všech 7 gólech v naší síti. Ať už finální přihrávkou či samotnou trefou. Toto jejich posílení bylo o to citelnější, protože nám chyběli pro zranění nebo nemoc Mikuláštík, Jančura, Čada, Koranda a bratři Chovítkové. Na střídačce jsme proto měli pouze náhradního gólmana Skipalu.
Utkání se přitom od začátku nevyvíjelo zle, protože jsme měli 2 tutové šance během prvních pěti minut zápasu. Ale jak už bývá naším zvykem (což je obvyklá fráze každého našeho pozápasového referátu), tak udeřil jako první soupeř. A to v 7. minutě Dominik Tuček z přímého kopu. Nám se podařilo Bednářem ve 28. minutě vyrovnat. Ovšem před koncem poločasu hosté díky našemu „hernímu kolapsu“ stihli v rychlém sledu zkorigovat výsledek na 4:1. Což bylo i poločasové skóre.
Do druhé půle již nenastoupil Daniel Přílepek, který byl odvezen na vyšetření do nemocnice s podezřením zlomeniny v oblasti kotníku. Naštěstí se poté ukázalo, že to byl „jen“ těžký výron. I přes další oslabení jsme však na začátku druhého poločasu soupeře dokázali zaskočit dvěma trefami kdy se postupně prosadili Podsclan a Dědič a snížili jsme tím na 3:4. A protože světelná tabule ukazovala teprve 67. minutu, bylo ještě dost času s výsledkem něco udělat. Ale s tím nesouhlasil náš soupeř, konkrétně Šlapanský, který chvíli poté opět navýšil skóre na 3:5. To bohužel naše mužstvo definitivně položilo a dost našich hráčů předváděla již odevzdaný výkon a tím trestuhodně dovolili včelnickým fotbalistům zvednout si sebevědomí a navýšit skóre na konečných 3:7.
Do dalších zápasů jdeme notně oslabeni díky zraněním a dalším různým důvodům.
Ale i přesto doufáme, že uděláme dobré výsledky.