Včelnice B – Stráž 3:4 (2:2) muži

Branky : Matějka 2, Tušil – Jančura, B. Chovítek, Mikuláštík, Rychlý

Rozhodčí : Macháček – Filípek, Kořínek

Sestava : Skipala – Jančura., Kollár, Eger, Čada – Podsclan, Chovítek B, Dvořák – Mikuláštík, Čurda. Střídali : Píšan, Bednář, Princ, Skipala.

Do Nové Včelnice hosté odjeli bez několika opor základní sestavy. Domácí naopak posílili o několik hráčů "A" týmu. Začátek prvního poločasu se tak odehrával zcela v režiji domácího týmu, který se brzy ujal vedení a v zápětí navýšil náskok na rozdíl dvou branek, když se dvakrát prosadil David Matějka. Strážské mužtvo se rozjíždělo pomaleji a po několika dílčích změnách v rozestavění se pomalu začali dostávat do zápasu. Šance Chovítka a Dvořáka ještě zůstaly nevyužity, hlavička Jakuba Jančury po rohovém kopu však již znamenala snížení na 2:1. Dále se hrál vyrovnaný zápas. Hostům se dařilo využívat především rychlých křídel. Po jednom takovém uvolnění po křídle se podařilo srovnat. Podsclan zatáhl balon po pravém křídle a křížnou přihrávkou přes celé pokutové území soupeře našel na zadní tyči Břetislava Chovítka, který nedal brankáři domácích šanci. Do šaten se tak šlo za stavu 2:2.

Domácí však nesložili zbraně a nedlouho po začátku druhého poločasu se opět ujali vedení, když se trefil Patrik Tušil. Obzvláště kvalitně hrající střed zálohy domácích dělal strážskému mužstvu problémy. I tak si nadále dokázali vytvářet příležitosti, především z rychlých protiútoků. Po jednom takovém byl v samostatném úniku faulován Mikuláštík, za což byla rozhodčím po právu udělena domácímu Lukšovi červená karta. Od toho okamžiku hosté převzali iniciativu a byla otázka času, zda se jim podaří vyrovnat. To se nakonec povedlo. Stráž domácí tým stále tlačila a po faulu na Mikuláštíka v pokutovém území a následně nařízené penaltě, kterou sám faulovaný Vlastimil Mikuláštík proměnil a vyrovnal. To ale nebylo ze strážské strany vše. Po akci z levého křídla, kterou zakončoval v útoku hrající brankář Pavel Rychlý se hosté poprvé v zápase dostali do vedení. To si i přes trochu nervozní závěr zápasu nepustili a z Nové Včelnice tak vezou nečekaně všechny tři body po výhře 4:3.