Branky : Sulimenko 39´, 80´, Mašek 50´, – Zvára 8´, Bednář 25´, 55´

Rozhodčí : Bumba - Devera

Sestava : Skipala – Jančura., Kollár, Eger, Zvára – Dvořák, Chovítek B, Čada, Labuť – Mikuláštík, Bednář. Střídali : Čurda.

Do Kunžaku jsme odjeli opět s několika omluvenkami, takže jsme měli na střídání pouze jednoho hráče a to Vlastimila Čurdu, který je zároveň hrajícím trenérem.
Zápas jsme začali poměrně aktivně a již po několika minutách se zjevil v tutové šanci Zvára po krásné kolmé přihrávce Mikuláštíka do uličky mezi obránce. Bohužel jsme z této šance branky nedosáhli. Ale to se změnilo hned v 8. minutě, kdy jsme měli výhodu standardky a Mikuláštík našel svým křížným centrem na levé straně od brány domácích Labutě a ten pohotově po zemi předložil pocukrovanou přihrávku před bránu Zvárovi a ten se tváří v tvář gólmanovi již nemýlil – 0:1.
Ze hry jsme v první půli měli poměrně dost, ale i soupeř hrozil rychlými brejky. Načež jsme se opět po zahrávání rohového kopu prosadili. Tentokráte Mikuláštík posadil míč přesně na hlavu Bednáře a ten tedy ve 25. minutě zavěsil a stav utkání tak byl 0:2. Chvíli poté byla hra kvůli bouřce přerušena. Asi po 20 minutách se počasí trochu umoudřilo a za mírného deště se poločas dohrával. Bohužel pro nás se hra po nucené pauze úplně změnila a domácí šli do tlaku. Načež se ve 39. minutě prosadil Sulimenko a bylo sníženo – 1:2. Do poločasu se skóre již nezměnilo.

Druhá část utkání byla spíše bojem. Sudí nastavil takový metr, že na podmáčeném a kluzkém povrchu šlo občas o zdraví. Což vyústilo v několik nevybíravých zákroků na obou stranách – trestaných bohužel jen na naší straně a tím se utkání dostalo do fáze kdy se hráči více hádali, než hráli. Tohoto vývoje využili domácí hráči a Mašek v 50. minutě srovnal stav utkání na 2:2. Snažili jsme se přes určité křivdy přenést a soustředit se dále na utkání a podařilo se nám to v 55. minutě kdy jsme závar před brankou domácích přetavili v gól. Prosadil se opět matador Bednář, který se ve vápně dostal k odraženému míči a zblízka skóroval – 2:3. Od této chvíle na place zuřil boj o každý metr hřiště. Domácí publikum hnalo své hráče za vyrovnáním, včetně hlavního rozhodčího, který zřejmě cítil provinění, že v prvním poločase neuznal Kunžaku domnělý gól, když brankář Skipala chytil míč na brankové čáře. V 80. minutě se to domácím však podařilo, když po několikáté standardní situaci před naším vápnem krásně kopnutým přímým kopem nedal šanci našemu gólmanovi opět Sulimenko.

Škoda konečného výsledku. Dalo se z tohoto utkání vydolovat více. Nyní hrajeme doma se Starým Hobzím, se kterým bychom samozřejmě chtěli bodovat naplno.