TJ Sokol Stráž nad Nežárkou : TJ Dyje Staré Hobzí

TJ Dyje Staré Hobzí
Čt 28.10.2021 14:00
Stráž nad Nežárkou

Stráž – St.Hobzí 8:0 (2:0) muži

Branky : Podsclan 11´, Mikuláštík 23´, 66´, Chovítek 47´, 60´, Labuť 63´, 90´, Bednář 81´

Rozhodčí : Radek Hercog – Tomáš Filípek, Karel Kříž

Sestava : Rychlý – Jančura, Kollár, Eger, Zvára – Podsclan, Přílepek D., Kalvas, Labuť – Mikuláštík, Chovítek  Střídali : Čurda, Princ, Bednář, Čada

Se Starým Hobzím jsme ve čtvrtek 28.10., tedy ve sváteční den, dohrávali odložený zápas. Hosté k nám přijeli se sestavou, jejíž věkový průměr napovídal tomu, že mají zřejmě dost omluvenek. Budiž jim ovšem ke cti, že dali mančaft dohromady a dorazili. První poločas byl přesto z naší strany trochu kostrbatý. Ale šance jsme si vytvářeli. Již v 11. minutě se prosadil Martin Podsclan, který zakončil svou slabší levou nohou přesně k tyči. 1-0. Dále ve 23. minutě zápasu skóroval Mikuláštík. 2-0. Poločas se dohrál již bez změny skóre.

Do druhého poločasu jsme vstoupili již ve svižnějším tempu a z úvodního náporu jsme vytěžili  gól, když se ve 47. minutě trefil Břetislav Chovítek. 3-0. Tento gól přinesl klid na naše kopačky a hru jsme jasně ovládli. V 60. minutě se prosadil opět Chovítek 4-0. Hned za chvíli, tedy v 63. minutě přesně mířil Vratislav Labuť. A následně v 66. minutě, po další pěkné akci Vlastimil Mikuláštík. Měli jsme jasnou převahu a pálili jednu šanci za druhou. Také díky dobře chytajícímu brankáři hostí. Až v 81. minutě se trefil matador Jan Bednář, který asi svou třetí 100% šanci přetavil konečně v gól. 7:0. Gólovou tečku za utkáním udělal v 90. minutě Labuť, který se v tomto utkání trefil 2x, ostatně jako Mikuláštík s Chovítkem. Konečné skóre se tedy zastavilo na stavu 8-0.