Sokol Suchdol nad Lužnicí : TJ Sokol Stráž nad Nežárkou

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
So 02.04.2022 16:30
Suchdol nad Lužnicí

Suchdol B – Stráž 0:5 (0:3) muži

Branky : 5´ Chovítek, 14´ Mikuláštík (p),  30´ Podsclan, 50´ Jančura, 68´ Kozel.

Rozhodčí : Radek Hercog – Karel Kříž, Luboš Kořínek

Sestava : Rychlý – Jančura, Kollár, Eger, Zvára – Podsclan, Chovítek B., Kalvas, Labuť – Mikuláštík, Kozel

Střídali : Čurda, Bubal

V Suchdole nás kromě místního béčka čekala také sněhová pokrývka na trávníku. Terén sám o sobě ovšem nebyl až tak špatný a tak se mohlo utkání odehrát. Naši borci začali ve svižném tempu a hned v 5. minutě skóroval Břetislav Chovítek, když uklízel centrovaný míč na přední tyči. 0-1. To strážské uklidnilo a nadále ohrožovali branku soupeře. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po sražení Podsclana ve vápně, ve 14. minutě zahrával pokutový kop Vlastimil Mikuláštík. A ten, jak je jeho dobrým zvykem, se nemýlil. 0-2. Stráž měla hru pod kontrolou. Její herní i územní převaha vyústila v další branku, kterou vsítil v tomto utkání opět velice aktivní Martin Podsclan. 0-3. Za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Do druhé půle jsme opět vlétli po hlavě a to doslova. Protože se v 50. minutě hlavou po rohovém kopu trefil Jakub Jančura. 0-4. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepouštěli. Hru jsme kontrolovali a v 68. minutě jsme tak mohli opět slavit. Po rychlé kombinaci tří sousedů ze strážské Jindřichovy ulice Chovítek – Zvára – Kozel, bezmocný brankář lovil ze své sítě míč popáté v tomto zápase. Jan Kozel tím stanovil konečné skóre zápasu 0-5.

V dalším zápase hostíme hráče včelnického béčka. Bude to první jarní zápas před domácími fanoušky, takže doufáme, že nezklameme a budeme opět bodovat naplno.