Branky : 46´ Podsclan -  72´ Tomáš Koranda

Rozhodčí : Radek Devera – Radek Saidl, Luboš Kořínek

Sestava : Rychlý – Kollár, Jančura, Eger, Zvára (c) – Podsclan, Přílepek D., Kozel, Dvořák – Mikuláštík, Čurda

Střídali : Melichar, Běhal, Bubal.

Druhé utkání podzimu jsme odehráli doma s rezervou Suchdola. Neočekávali jsme jednoduchý zápas a to se i vyplnilo. Sice hned při prvním ataku branky soupeře byl sražen ve vápně Dvořák a byla odpískána penalta. Tu ovšem ve 2.minutě utkání neproměnil Mikuláštík a tak se skóre neměnilo. Mužstvo Stráže si postupně vytvářelo tlak a z něho vyplývající brankové příležitosti. Ovšem trefit zařízení bylo pro strážské hráče nadlidským úkolem. Soupeře sice k ničemu nepouštěli, ale svou územní i herní převahu do poločasu nedokázali využít. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0.

Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil. Stráž hrála a Suchdol občas vystrčil růžky. Až v 62. minutě se dokázal prosadit v tomto utkání velice agilní Martin Podsclan. Poslal tím strážské do jednobrankového vedení. To ovšem vydrželo pouhých 8 minut, protože se suchdolskému béčku podařilo z ojedinělé akce vyrovnat. Jmenovitě se trefil Tomáš Koranda. Strážští se snažili zápas zvrátit ve svůj prospěch a nadále útočili do suchdolského obranného bloku. Ovšem bezvýsledně. Suchdol hrozil rychlými protiútoky, ty byly ovšem spolehlivě eliminovány strážskou obranou.  Oba týmy se tedy rozešly smírně za stavu 1:1.

Remíza se Suchdolem je pro nás vzhledem k průběhu utkání určitě ztráta. Neproměněné šance nás o to více poté mrzely. Suchdolští ostřílení borci jako je Gorný, Dunaj a Míka ukázali, že jsou pro svůj tým velikou oporou. My se musíme určitě z tohoto zápasu poučit a přinést více klidu do finálního řešení akcí. A věříme, že příští týden v Lodhéřově už budeme v tomto ohledu úspěšnější a odvezeme si domů 3 body.