Branky : 11´ 29´ 45´ 65´ 70´ Mikuláštík, 21´ Chovítek, 31´ Podsclan,
43´ Sivok, 59´ Čada

Rozhodčí : Luboš Kořínek – Tomáš Janovský, Josef Tomeček

Sestava : Skipala – Kollár, Kozel, Eger, Bubal – Podsclan, Chovítek B., Sivok, Labuť – Kalvas, Mikuláštík

Střídali : Čada, Dvořák, Melichar

V sobotní deštivé dopoledne sehrála Stráž v rámci 9. kola OP JH utkání na hřišti Peče proti týmu společenství Peč / Český Rudolec. Začátek zápasu se nesl v duchu vzájemného oťukávání, ale hned po první brance v 11.minutě, kterou vsítil Vlastimil Mikuláštík, se začalo ukazovat, proč Stráž přijela v roli favorita – 0:1. Dařilo se jim předvádět slušné, až vyložené hezké útočné akce. A tak další branky Stráže na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 21.minutě skóroval hlavou Břetislav Chovítek – 0:2. Ve 29.minutě strážští vyslali přihrávkou do uličky Vlastu Mikuláštíka, který se opět nemýlil – 0:3. Následovala další pěkná akce v podání Stráže, kdy ve 31. minutě po rychlém přechodu do útoku uklízel do prázdné brány Martin Podsclan – 0:4. Po hluché pasáži z pohledu hostů, kdy domácí borci zahrávali roh a trestný kop, se strážští probudili z letargie a ve 43. minutě po asi nejhezčí akci zápasu trestal domácí obranu Jan Sivok – 0:5. Do konce poločasu ještě stihl ve 45. minutě zkompletovat hattrick Vlastimil Mikuláštík – 0:6.

Do druhé půle hosté prostřídali, ale na obrazu hry se změnilo pramálo. Domácí se sice snažili se zápasem ještě něco udělat, ale kromě dvou zahrávaných trestňáků to bylo z jejich strany vše. Stráž se naopak tlačila stále do zakončení, která byla díky špatné finální fázi či lajdáckému zakončení mnohdy trestuhodně zahozena. A tak se strážskému mančaftu podařilo vstřelit branku,  žel Bohu, již „jen“ třikrát. V 59. minutě Mikuláštík předložil míč před prázdnou branku domácích Jaromíru Čadovi, který tak pohodlně zvýšil na 0:7 pro hosty. Dále v 65. minutě a poté i v 70. minutě uzavřel svůj gólový účet na pěti zásazích Vlastimil Mikuláštík 0:9.

Ohlasy k zápasu
Vladimír Vrána (trenér)

O výsledku utkání, při veškerém respektu k soupeři, nebylo od začátku pochyb a řešila se jen výše skóre. My jsme, jak už to v takovýchto zápasech bývá, střídali skvělé věci s vyloženě slabými. Za moment utkání označím skvělé gesto Mikiho, který obešel brankáře a místo uklízení do prázdné branky přenechal radost ze vstřeleného gólu Járovi Čadovi.