Branky: 30´ Zejda – 88´ Čurda

Rozhodčí: Radek Devera

Sestava:Rychlý–Chovítek L,Jančura,Neumann–Dvořák,Přílepek,Kalvas,Sivok,Labuť–Melichar,Mikuláštík

Střídali: Princ, Čurda, Čada, Běhal

K závěrečnému utkání jsme vyrazili s cílem odehrát ho v klidu, dát prostor i hráčům s menší minutáží a hlavně nechat odpočinout naše marody. Trenérem byl na tento zápas nominovaný Břéťa Chovítek, který to dostal jako dárek ke 40. narozeninám. Nakolik to byl dobrý dárek nechme nezodpovězeno.  Zápas samotný moc fotbalové krásy nenabídl. Domácí se dostali do vedení po rohovém kopu, kdy jsme špatně zareagovali na jeho rozehrávku na krátko. Do konce poločasu jsme si vypracovali 2 velké příležitosti, ale bez řádného zakončení.

Druhá půle se nesla v podobném duchu. Hrálo se převážně mezi vápny. S přibývajícím časem se prostřídalo a tempo ještě více opadlo. Naštěstí pro nás v 90.m Honza Sivok prostrčil míč na volného Vlastu Čurdu a ten zkušeně překonal domácího gólmana – 1:1.

Slovo trenéra:
Stínem utkání je zranění Ládi Chovítka, kterého po půli odvezla naše zdravotnice Karolína Vránová do JH Nemocnice, kde rentgen odhalil 2 zlomená žebra. Od 18:00 pak už probíhala až do neděle Dokopná sezóny 2022/23.

hráč utkání:

Daniel Přílepek: Párkrát ukázal, jaký je to fotbalista. Kdyby měl fyzičku a správný přístup, byl by velmi platným hráčem. Což bych si přál.