Branky: 10´ 15´ Melichar, 25´ Běhal, 47´ Sivok

Rozhodčí : Karel Kříž ml. – Karel Kříž st., Miroslav Brož

Sestava : Rychlý – Bubal, Jančura, Eger, Zvára – Neumann, Kozel,
Kalvas, Sivok – Běhal, Melichar

Střídali : Čada, Čurda, Princ, Šálený, Chovítek B., Chovítek L.

Slovo trenéra:

K utkání jsme dorazili se širokou lavičkou, všichni natěšeni na start jarní části sezóny. Počasí celkem přálo, hřiště na dané klima velmi slušné, diváků zhruba 50, z toho dobrá polovina našich, za což jsme moc rádi. Bohužel pro fotbal, dobře pro nás, bylo domácích pouze 10.

Od prvních minut se hra odehrávala na polovině Suchdola, který, celkem logicky, systematicky bránil a čas od času zaměstnal naší obranu dlouhým nákopem. Nicméně už v 10. minutě, po ťukesu na pravé straně, napřáhl z hranice vápna benjamínek Šimon Melichar a bylo to 0:1. Po dalších pěti minutách využil zaváhání suchdolských Martin Neumann, potáhl míč po lajně a pěkným centrem vybídl ke skórování Šimona, 0:2. V 25. minutě jsme zahrávali roh, ten byl odvrácen, nicméně Honza Kozel vrátil míč zpět na Martina Zváru, který posadil míč na hlavu Radku Běhalovi a bylo vymalováno, 0:3.

Do druhé půle nastoupili domácí už jenom v 9. Hned na jejím začátku po povedené akci Láďa Chovítek předložil míč ke vstřelení hattricku Šimonovi, který ale odmítl. Naštěstí pro nás to na zadní tyči zavíral Honza Sivok a uklidil angličanem, 0:4. Po zbytek zápasu už to byla jen házená, kde jsme se předháněli v tom, kdo zahodí větší tutovku.

Domácím jde ke cti, že utkání dohráli a nedošlo k jeho předčasnému ukončení. Klobouk dolů před nimi. Z našeho pohledu plusy převažují. Zahráli si všichni, nikdo se nezranil, dobře se zapojily nové posily, Míra Šálený a Martin Neumann a hlavně, a to je nejdůležitější, bereme 3 body.

V týdnu se musíme kvalitně připravit na Lodhéřov, který k nám přijede posilněn kanonádou proti Kunžaku.

Hráči utkání do sestavy kola na fotbalunas.cz :

Šimon Melichar: Suverénně nejmladší hráč týmu dělal svojí rychlostí domácím zadákům velké problémy. Svůj první start v základní sestavě okořenil 2 góly. Drobnou kaňkou na jeho výkonu je odmítnutý hattrick, což je špatná zpráva hlavně pro jeho peněženku.

Martin Neumann: Staronový hráč Sokola, poctivý dříč, který díky své figuře statného zálesáka zboural nejednoho soupeře