Rozhodčí : Marek Janíček – Marek Janíček ml., Jiří Novák

Sestava : Rychlý – Bubal, Jančura, Eger, Zvára – Neumann, Chovítek B.,
Sivok, Podsclan – Kaštánek, Melichar

Střídali : Čada, Čurda, Princ, Kozel, Dvořák

V pátek se Stráži podařilo dotáhnout přestup Vojtěcha Kaštánka, a tak momentálně disponují širokým a kvalitním kádrem. Což se jim hned v tomto zápase hodilo, když z rozcvičky odkulhal Jakub Kalvas a ve 20. minutě po ostrém zákroku odstoupil Šimon Melichar s tržnou ránou na kotníku. Hosté přijeli s defenzivní taktikou, skvěle dirigováni oběma stopery. Přesto si domácí jen za první poločas vytvořili čtyři tutovky sami před golmanem, ale jejich zakončení bylo žalostné. Stejně tak i finální a předfinální přihrávky postrádaly kvalitu, a tak z brankáře hostí začali dělat hvězdu utkání.

Do druhé půle domácí prostřídali a nebýt pár nesmyslů, tak se hosté nedostali za půlku. Žel Bohu se ve finální fázi neskutečně trápili a když už si dali jakžtakž kloudnou finálku, tak vyhořeli na golmanovi hostí. Zachránila je až penalta (jak uznali i kluci z Lodhéřova, tak jasná) za faul, kterou s přehledem proměnil Břetislav Chovítek. Pak už se jen dotrápili ke třem bodům. Na druhou stranu, i utrápené tři body jsou pořád tři body. Lodhéřov hrál sympaticky, bojoval, rozhodně má svou kvalitu. Příští sobotu čeká Stráž rozjetý Strmilov na jeho hřišti. V zápase určitě nebudou v roli favorita, ale i tak pevně věří, že se do soboty zlepší na posledních dvaceti metrech a ze Strmilova nějaký bodík přivezou.

Slovo trenéra:

V sobotu nás čeká rozjetý Strmilov na jeho hřišti. V zápase určitě nebudeme v roli favorita, ale i tak pevně věřím, že se do soboty zlepšíme na posledních 20 metrech a ze Strmilova nějaký bodík přivezeme.

Hráči utkání do sestavy kola na fotbalunas.cz :

Jan Sivok: Neúnavná motorová myš, ve sprintu bude i v 90. minutě. Srdcař.

Jakub Jančura: Skvěle dirigoval obranu, nastoupil se sebezapřením. A až dá konečně gól, tak budeme slavit týden

PŘÍŠTÍ PROGRAM MUŽŮ: 8.4.2023 SOBOTA : Strmilov – Stráž, 16:30. Hřiště Strmilov.