Branka: 69´ Demeter

Rozhodčí : Roman Cigáň – Karel Kříž, Jaroslav Kollmann

Sestava : Rychlý – Bubal, Jančura, Kozel, Zvára – Kalvas, Chovítek B., Šálený, Sivok – Kaštánek, Melichar

Střídali : Čada, Čurda, Princ, Neumann, Běhal

Do Lásenice si Stráž jela pro povinné vítězství. A nejspíš to tak měli nastavené v hlavách a bohužel narazili. Už z rozcvičky odkulhal Honza Eger, aby ho v 5. minutě následoval Vojta Kaštánek s otočeným kolenem. To samo o sobě byly dva velké zásahy do sestavy. V každém případě si s tím měli poradit lépe. Domácí je přehráli v nasazení, hosté byli pomalí v mezihře, všude pozdě, na kloudnou přihrávku by čekali ještě teď. Přesto v první půli měli pár šancí, které volaly po gólu, včetně odkryté brány, ale nebylo jim přáno.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil, možná hosté měli optickou převahu, ale z branky se radovali domácí, když si za obranu naběhl domácí kanonýr Jan Demeter a zkušeně zakončil - 1:0. Poté strážští hráli na tři útočníky, ale když už se protlačili k zakončení, tak je vychytal domácí brankář Kodym. Lídr tabulky tímto zápasem přišel o neporazitelnost.

Slovo trenéra: Prohru beru na sebe, trenér je zodpovědný za tým, aby byl řádně nachystaný na zápas. Každá série jednou končí a já doufám, že nás tato facka probudí a nabudí do konce sezóny. Máme před sebou společný cíl a tím je vyhrát OP. V neděli se u nás představí tým Chlumu u Třeboně, který na jaře hraje o poznání lépe než na podzim. Přesto věřím, že další klopýtnutí nepřipustíme a doma zvítězíme.

PŘÍŠTÍ PROGRAM MUŽŮ: 30.4.2023 NEDĚLE: Stráž – Chlum, 14:00. Hřiště Stráž.