Bystřice B / Číměř – Stráž 3:0 (2:0) muži

Branky: 7´ Nováček, 17´ Králíček, 56´ Homek

Rozhodčí : Tomáš Janovský – Karel Cech, Petr Vican

Sestava : Rychlý – Neumann, Šálený, Kozel, Zvára – Melichar, Kalvas, Sivok, Princ – Bubal, Mikuláštík

Střídali : Čurda, Běhal

Na utkání v Číměři, kde jsme si mohli zajistit definitivně první místo, jsme, bohužel, dali dohromady 13, jakžtakž zdravých, hráčů. Navíc někteří museli nastoupit na pro ně netypických postech a na souhře to bylo znát.

Domácí na nás vlétli a od prvních minut hýřili aktivitou. Navíc jsme hráčům Číměře povolili příliš mnoho standartek. Nejdříve v 7. minutě z jedné z nich, osamocený domácí hráč skóruje hlavou z malého vápna – 1:0. Chvíli na to dostaneme góla z penalty – 2:0. Obdržené branky nás trochu probudily a začali jsem být i nebezpeční směrem dopředu, ale kloudné zakončení nám chybělo. A tak se šlo do šaten za stavu 2:0.

Do druhé půle jsme nastoupili v jiném rozestavení, začali být více na míči a tentokrát domácí nevěděli kam dříve skočit. Bohužel pak dostaneme v 56. minutě gól z dálky a je rozhodnuto – 3:0. Přesto jsme se snažili alespoň o zkorigování výsledku, leč marně. Domácí pak využívali okének v naší vysunuté obraně a měli v závěru ještě dobrých 5 tutovek.

Slovo trenéra:

Číměři gratuluji, vyhrála zaslouženě, byla kvalitnější v detailech. Klukům pak děkuji za nasazení a bojovnost po celých 90 minut. My se hlavně musíme dát zdravotně dohromady. V sobotu 10.06.2023 přivítáme od 14:00 rozjetý Kunžak čili žádná pohodička.