Stráž nad Nežárkou

Stráž - Buk 2:0 (2:0)

Branky: 14´Kozel (11), 18´Labuť

Rozhodčí: Hnilička Jaroslav – Rous Zdeněk, Bumba František, Diváků: 120

Sestava: Rychlý – Bubal, Jančura (75´ Melichar), Eger, Zvára – Podsclan (57´ Dvořák, 80´Běhal), Sivok, Kozel, Labuť – Kalvas (89´Čada), Mikuláštík (64´ Neumann)

K prvnímu derby k nám zavítali hráči z nedalekého Buku. A bylo se na co koukat.

Prvních 25. minut bylo plně v naší režii, hosté nevěděli kam dřív skočit. Podařilo se nám 2x skórovat, nejdřív Honza Kozel proměnil penaltu po faulu na agilního Mikuláštíka, aby chvilku na to využil skvělé přihrávky Kuby Kalvase Vráťa Labuť. Více jsem se gólově neprosadili, hosté hru vyrovnali a ukázali, že jsou to kvalitní hráči, kteří se v B třídě pohybují o poznání déle než my.

Druhou půli měli optickou převahu kluci z Buku, ale do nějaké vážnější akce jsme je nepustili. Z naší strany to nebylo úplně povedené, došlo na některá zbytečná střídání, která nám narušila plán na konec zápasu.

Slovo trenéra:

Zápas nám ukázal, že máme stále na čem pracovat. Ale máme 3 body a do Slavonic, kde nás určitě nečeká nic lehkého, můžeme jet s o něco čistší hlavou.