Slavonice

Slavonice - Stráž 6:4 (4:2)

Branky: 26´ Sivok, 33´ Losos, 60´Mikuláštík, 75´Jedlička

Rozhodčí: Janovský Tomáš – Rous Zdeněk, Bumba František, Diváků: 150

Sestava: Rychlý – Bubal, Jančura, Eger, Zvára – Škarda (62´ Jedlička), Sivok, Kozel, Losos (46´ Melichar) – Kalvas (70´Běhal), Mikuláštík

Pěkné počasí, skvělá atmosféra, trenéři na mrtvici. Tak by se dalo shrnout toto utkání. Už rozcvička byla ospalá a my spali ještě dobrých 20 minut. Byli jsme všude druzí, nedali si kloudnou přihrávku. Po pauze na pití jsme malinko změnili posty a hlavně se kluci probudili. Z toho pramenilo otočení skóre na 1:2. Jako první se hlavou trefil Honza Sivok po rohu, druhá branka pak padla po pěkné kombinaci a neméně pěkném zakončení Roberta Losose. Bohužel jsme pak domácí posadili na koně svojí laxností, která v této soutěži nemá co dělat.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, dali míč na zem a byli jsme lepším týmem. Jenže pak dostaneme gól, který prostě dostat nemůžeme a je to 5:2. Klukům slouží ke cti, že nic nezabalili, vystupňovali tempo a odměnou jim bylo, po brankách Mikuláštíka a Jedličky, snížení na 5:4. Bohužel, místo vyrovnání dostaneme v poslední minutě na 6:4 po dalším nesmyslu.

Slovo trenéra:

Dokázali jsme si, že fotbal umíme a směrem dopředu jsme nebezpeční. Ale obranná hra týmu a hlavně příšerné individuální chyby nás stáli minimálně bod. Závěrem chci poděkovat našim skvělým fanouškům, kteří byli slyšet a i přes prohru za námi stojí. Což je prostě pecka.