Studená

Studená – Stráž 3:1 (1:0)

Branky: 69´Mikuláštík

Rozhodčí: Janovský Tomáš – Saidl Radek, Kořínek Luboš. Diváků: 120

Sestava: Jedlička – Bubal (80´ Čada), Jančura, Eger ( 49´ Dvořák), Zvára – Podsclan, Sivok, Kalvas, Labuť – Běhal (62´Losos), Mikuláštík (85´ Rychlý)

Domácí nás prvních 30 minut přehrávali a měli 2 velké šance. Nutno ovšem podotknout, že jim k tlaku dost pomáhal hlavní rozhodčí svými výroky. Studená byla lepší na míči, ale i my měli 2 velké šance, které jsme, bohužel, nevyužili. Na konci poločasu domácí, po rychlém protiútoku, dali na 1:0.

Hned začátek půle druhé nám vzal vítr z plachet, když se po našem špatném odkopu trefil domácí hráč pod klandr a bylo to 2:0. Při vědomí, že už nemáme co ztratit, jsme začali hrát konečně fotbal. V 69. minutě Mikuláštík přeloboval domácího brankáře a snížil na 2:1. Domácí postupem času odcházeli fyzicky, my je drželi na jejich půlce, ale zase jsme zahazovali šance. V době našeho asi největšího tlaku necháme projít hráče středem přes 5 lidí a ten pohodlně dává na 3:1.

Slovo trenéra:

Ač hlavní rozhodčí neměl svůj den, prohra jde za námi. A je úplně jedno, kdo nám chyběl či nechyběl, na hřišti to bylo 11 na 11. Prostě Studená dala o 2 góly více a konec diskuze. Opět dík našim fanouškům, kteří za námi dorazili.