Stráž - Suchdol 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Novák Lukáš – Křížovský Jiří, Devera Radek.
Delegát: Němeček Karel Diváků: 100

Sestava: Rychlý – Bubal, Eger, Kozel, Zvára – Podsclan, Sivok, Kalvas (84´Čurda), Neumann (75´Čada) – Škarda, Mikuláštík

Hosté byli v první půli fotbalovější, ale sami si tutovku nevypracovali. My na druhou stranu netrefíme prázdnou bránu, případně nejsme důslední ve finální fázi. Jediný gól první půle pak padne po naší malé domů.

Druhý poločas jsme hosty zatlačili, ale nebylo nám dnes dáno vstřelit branku. Suchdol pak ještě dvěma góly do otevřené obrany zvýšil na konečných 0:3.

Slovo trenéra:

Zápas byl chvílemi hodně vyhecovaný, k čemuž napomohl svými výroky i hlavní rozhodčí. Naštěstí se nikdo nezranil. My, i přes velký počet omluvenek, jsme si zápas prohráli sami a nutno říci, že naprosto zbytečně. Závěrem opět díky našim fanouškům.