Branky: 35´Labuť, 38´Bubal

Rozhodčí: Křížovský Jiří – Šťastný Petr, Hora Karel. Diváků: 83

Sestava: Rychlý – Bubal, Jančura, Eger, Zvára – Neumann, Kalvas, Labuť – Mikuláštík (86´Melichar) - Škarda, Čada (84´Princ)

Břetislav Chovítek, zastupující trenér:

Škoda, přeškoda. Kdo neviděl, neuvěří aneb jak prohrát vyhraný zápas. V první půli jsme byli lepším týmem, měli jsme více šancí, podržel nás i gólman Rychlý, když chytil penaltu.

Druhý poločas jako bychom zapomněli hrát fotbal. První 2 branky si dáme prakticky sami, začneme řešit kraviny okolo a nakonec odjedeme bez bodu. Navíc i třetí obdržená branka byla z kategorie laciných. Je fakt, že nás je zápas od zápasu méně a méně, ale prohrávat takto zbytečně prostě štve.

Příští týden nás čeká důležité utkání s Lomnicí, pevně věřím, že napravíme další venkovní zaváhání. Opět dík našim fanouškům.