Stráž - Třeboň „B“ 2:0 (0:0)

Branky: 64´ Mikuláštík, 71´ Škarda

Rozhodčí: Klimeš Jiří – Devera Radek, Tomeček Josef. Diváků: 80

Sestava: Rychlý – Bubal, Jančura, Neumann, Zvára – Škarda (87´ Merčák), Sivok, Kalvas (89´ Čada), Dvořák (83´ Losos) – Mikuláštík (86´ Princ), Čurda (54´ Melichar)

První poločas se odehrával převážně mezi vápny. Třeboň byla více na míči, ale de facto jedinými vzrušeními ve vápnech bylo, když se oba týmy dožadovaly penalty za nastřelené ruce. Jinak to byl hodně sterilní fotbal.

Do druhé půle jsme vstoupili velice dobře a během úvodní desetiminutovky jsme zahodili 3 tutovky. Skóre se měnilo v 64´, kdy Šimon Melichar obral soupeře o míč, finálkou našel ve vápně Vlastu Mikuláštíka a ten překonal hostujícího gólmana. Za dalších 7 minut bylo veseleji, když si na roh Mikiho naběhl David Škarda a hlavou zvýšil na 2:0. Třeboň nás pak mírně zatlačila, ale bylo to bez střely na bránu. My naopak chodili do otevřené obrany a jen vlastní nemohoucností ve finální části jsme nepřidali ještě pár branek.

Slovo trenéra:

Výhru bereme s pokorou, nerodila se vůbec lehce. Ale ukázalo se, že když je na hřišti týmovost, mažou se individuální rozdíly. Opět dík našim fanouškům, kteří si na nás našli čas i v takto brzkých hodinách.