Stráž – Neplachov 0:1 (0:0)

Branka: 55´Novotný

Rozhodčí: Tomáš Janovský – Radek Saidl, Radek Devera, Diváků: 120

Sestava: Rychlý – Škarda, Jančura, Kozel, Zvára – Sivok, Eger (72´Dvořák), Kaštánek, Labuť (86´Losos) – Kalvas (79´Neumann), Mikuláštík (53´ Podsclan)

V prvním poločase se hrálo převážně mezi vápny, kdy oba soupeři měli po pár náznacích šancí, které ovšem góly neskončily. Tyto „pološance“ se rodily hlavně ze standartních situací.

Ani v druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Strážští borci bohužel jednu méně nebezpečnou situaci podcenili, i když by se to šancí ani nazývat nemuselo, dostali z této situace branku – 0:1. Domácí fotbalisté se snažili vyrovnat, ale byli málo nebezpeční a když už si nějakou šanci vypracovali, selhali v její zakončení.

Zápasu by rozhodně více slušela remíza, ale na to se bohužel historie neptá. I když padla jen jedna branka, tak se diváci rozhodně nenudili.