Branky: 74´Kalvas, 89´Neumann

Rozhodčí: Janovský Tomáš – Prinz Štěpán, Saidl Radek. Diváků: 200

Sestava:
Rychlý – Škarda, Jančura, Kozel, Zvára (26´ Neumann) – Dvořák (80´ Melichar), Sivok (36´ Koudelka), Eger, Labuť – Kalvas, Mikuláštík

Zápasy s Bukem vždycky bolí a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Většina kluků vypadala po zápase jak kraslice (ale aspoň to bylo stylové při Velikonocích ).
V první půli byli domácí o poznání aktivnější, více chtěli, nám se nedařilo téměř nic. Přesto jsme branku obdrželi po hrubé chybě gólmana. Na konci půle jsme tu samou chybu domácího brankáře nevyužili naopak my.

Do druhého poločasu jsme šli s nějakou taktikou, jenže po 4 minutách to bylo po naší špatné rozehrávce, kdy jsme domácímu hráči namazali do brejku, 2:0. Pak jsme se konečně osmělili i my, ale špatné finální řešení nám hatilo šance na skórování. Když pak domácí dali po standartní situaci, kdy jsme byli za statisty, na 3:0, byli někteří na ručník. K tomu naštěstí nedošlo, přeskupili jsme řady a začali domácí přehrávat. Nejprve dal na 3:1 Kuba Kalvas, na 3:2 pak Martin Neumann. Bohužel jsme ze závěrečného tlaku, i díky špatně zahrávaným standartkám, nevytěžili už nic.

Slovo trenéra:

Tým si dokázal, že na B třídu má. Jenže nejde hrát jen 30 minut, stejně tak prostě nejde dostávat laciné branky. Do příštího zápasu se musíme dát, hlavně zdravotně, do pořádku, bohužel máme po neděli 3 zraněné. Závěrem opět děkuji našim fanouškům, kteří nás dorazili podpořit v hojném počtu.