Stráž – Studená 1:2 (0:0)

Branky: Kalvas

Rozhodčí: Prinz Štěpán – Saidl Radek, Bartyzal Vlastimil. Diváků: 80

Sestava: Rychlý – Škarda, Jančura, Kozel, Neumann – Merčák, Sivok (68´ Mikuláštík), Chovítek B., Eger (45´Čurda, 89´ Bruno), Melichar (89´ Pikhart) – Kalvas

Bohužel nám chybělo hned 5 hráčů ze základu, někteří další nastoupili se zdravotními potížemi. To není fňukání, ale prostě fakt. Přesto jsme byli solidně připraveni na jednoduchý, ale účinný, styl soupeře „nakopni to na Dvořáka“ a Studená krom jedné tutovky, kdy nás podržel gólman a terén, a pár rohů, neměla nic. My však směrem dopředu vyprodukovali jen pár náznaků.

Do druhé půle jsme byli nuceni střídat, začaly nám docházet síly a během 5 minut jsme dostali 2 branky. Obě však, jak už je u nás zvykem, po našich chybách. Nakonec došlo i na náš závěrečný tlak, ale krom branky Kuby Kalvase v samém závěru, od nás nebylo nic.

Slovo trenéra:

Vím, že tým má svou kvalitu. Až se dáme zdravotně do pořádku a nebude hrát každý zápas jiná sestava, výsledky přijdou. Zatím jsou v našich výkonech už vidět aspoň ty základní prvky, a to týmovost a bojovnost. Závěrem děkuji našim věrným fanouškům za stálou podporu.