Suchdol nad Lužnicí - Stráž 7:1 (2:1)

Branky: Podsclan

Rozhodčí: Bartůněk Pavel – Ernst Martin, Kořínek Luboš. Diváků: 71

Sestava: Skipala – Škarda, Eger (68´ Pikhart), Kozel, Neumann – Podsclan, Chovítek B. (86´ Čurda), Kalvas, Labuť (46´Princ) - Melichar, Kaštánek (46´ Koudelka, 83´Bruno)

V první půli se nám celkem dařilo. Věděli jsme, že fotbalově Suchdol nepřehrajeme, a tak jsme vsadili na zabezpečenou obranu a rychlé kontry. Dokonce jsme se po jednom z nich dostali Martinem Podsclanem do vedení. Žel bohu nám vydrželo pouhé 2 minuty, kdy z rohu domácí hodně lacině srovnali. Do půle Suchdol zvýšil své vedení po naší špatné komunikaci. My zahodili několik dalších šancí.

Do druhého poločasu jsme museli 2x nuceně střídat, přesto jsme šli z kabiny s tím, že se porveme aspoň o bod. Ovšem přímo tragický vstup do druhé půle uťal naše plány hned v zárodku. Je fakt, že Arenbergerovi góly byly výstavní, ale nemůžeme neustále soupeřům k těm gólům pomáhat naší laxností.

Slovo trenéra:

Dokud si někteří neuvědomí, že na hřiště jdu vyhrát, ne si zahrát, budeme stále vypadat jak banda pitomců, co hraje fotbal 2 týdny. O vzdávačích ani nemluvě. Chyba je jen a pouze v nás!!! Je mi líto našich fanoušků, že se na tu bídu musí koukat.