Stráž – Ševětín 1:0 (1:0)

Branky: Kalvas

Rozhodčí: Vican Petr – Svoboda Jan, Landa Stanislav. Diváků: 149

Sestava: Rychlý – Škarda, Jančura, Eger, Zvára – Podsclan (85´Neumann), Chovítek B., Kozel (46´ Melichar), Labuť – Kalvas (70´Mikuláštík), Kaštánek (90´ Koudelka)

Začátek zápasu jsme byli asi ještě v kabině, protože během prvních 5 minut zahrávali hosté snad 6 rohů. Postupně jsme se dostali do tempa a, i když byli kluci ze Ševětína lepší ve hře, větší šance jsme měli my. Ale využili jsme jen jednu, kdy vrácený balon do vápna poslal ve skluzu Vráťa Labuť před bránu, kde byl na správném místě Kuba Kalvas.

Druhý poločas se odehrával po většinou na naší polovině, docházela nám šťáva. Hosté měli za celý zápas snad 25 standartek, my naštěstí vše zvládli odskákat a mohli tak slavit první body jara. Ševětín ukázal, že jde o kvalitní tým. Z mého pohledu k napínavému, tvrdému, ale fér zápasu, přispěli krom hráčů i rozhodčí.

Slovo trenéra:

Uuufff, čekání na body bylo hodně dlouhé. Ale stále je před námi spousta práce. Opět díky našim fanouškům za skvělou atmosféru.

Výsledky dalších mužtev:

U18    à      06.04.2024   Slavonice – Stráž/Nov 2:4, Branky: Hrabal, Trachta, Losos, Štauber

à      21.04.2024   Stráž/Nov – Kunžak 9:3, Branky: Hrabal 5, Štauber 2, Svoboda, Hrubý

à       05.05.2024   Třebětice – Stráž/Nov 6:1, Branka: Trachta

U15    à       31.03.2024   Stráž/Nov – Nová Včelnice 2:5, Branky: Zemanová 2

à      13.04.2024   Bystřice/Dačice B – Stráž/Nov 25:1, Branka: Štauber

à       27.04.2024   Stráž/Nov – Třeboň B 2:16, Branky: Štauber 2
    à      01.05.2024   Stráž/Nov – Studená/Strmilov 0:16

U11    à      13.04.2024   Stráž/Nov – K. Řečice     4:4
                                       Stráž/Nov – Třeboň B      7:3

à       27.04.2024   Suchdol B – Stráž/Nov    2:6