TJ Jiskra Nová Bystřice : TJ Sokol Stráž nad Nežárkou

11.05.2024 17:00
Nová Bystřice

Nová Bystřice vs. Stráž 4:1 (2:0)

Branky: Labuť

Rozhodčí: Svoboda Jan – Rous Zdeněk, Picka Pavel. Delegát: Tůma Vítězslav. Diváků: 80

Sestava: Rychlý – Škarda, Jančura, Eger, Zvára – Merčák, Kozel, Kalvas, Labuť – Neumann (81´ Koudelka), Čurda (22´ Sivok)

Přístup k zápasu od několika hráčů nebyl ideální, takže jsme dorazili v okleštěné sestavě a vážně hrozilo, že budu muset nastoupit i já.

Před zápasem jsme si řekli, že nemáme co ztratit a budeme hrát otevřenou partii. A musím říci, že se s tím kluci popasovali dobře. Nebýt drobných taktických chyb, které domácí potrestali (i když druhý gól zaváněl ofsajdem), mohlo být po prvním poločase vyrovnané i skóre, nejen hra.

Na začátku druhé půle jsme nedostoupili hráče na vápně a bylo to 3:0 pro domácí. Kdo by čekal, že se kluci vzdají, hodně by se mýlil. Najednou nás bylo plné hřiště a domácí dvakrát zachránilo břevno, několikrát chyběl pověstný kousíček. Nakonec jsme vsítili branky 2, první však do vlastní sítě. Do správné brány se v závěru trefil Vráťa Labuť, čímž uzavřel na konečných 4:1.