TJ Sokol Stráž nad Nežárkou : SK Dobrá Voda

Stráž nad Nežárkou

TJ SOKOL Stráž nad Nežárkou – SK Dobrá Voda 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Janovský Tomáš – Saidl Radek, Bicek Roman. Diváků: 100

Sestava: Rychlý – Bubal, Jančura (70´Mikuláštík), Eger (78´Neumann), Zvára – Podsclan (74´ Merčák), Chovítek B., Kozel (24´ Melichar, 78´Koudelka), Labuť – Kalvas, Škarda

Před utkáním jsme minutou ticha uctili památku našich, v minulém týdnu zesnulých, fanoušků Jardy Palkoviče a Zdeňka Pundy.

Od počátku bylo vidět, že hosté budou dominovat na míči, čímž nás přehrávali hlavně ve středu hříště. My na druhou stranu využívali křídelních prostor. Šancí bylo na obou stranách poměrně dost, žel Bohu se šlo do kabin za stavu 0:1.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a vypracovali si tlak a poměrně dost příležitostí ke skórování. Bohužel jsme v 75´po našem rohu inkasovali z brejku na 0:2 a v tu chvíli jsme se složili. A tak z remízového zápasu je výsledkový debakl.

Slovo trenéra:

Už v první půli pro zranění kolene odstoupil Jack Kozel. A postupem času začali odpadávat další. V sobotu nás čeká zápas pravdy v Lomnici, tak se musíme dát fyzicky i psychicky dohromady.