MUŽI „A“ à Dobrá Voda – Stráž „A“ 7:2 (4:1) sobota 7.9.2024

Branky: 1´ 36´ Šimánek, 19´ 84´ Serbin, 2´ Gutwirth, 56´ Baštář, 58´ Dubský –

34´(p) 82´ Bubal

Rozhodčí: Petr Šťastný – Danek Křížek, Karel Hora. Diváků: 50

Sestava: Rychlý – Škarda, Sivok, Neumann (25´ Zvára) – Merčák, Přílepek, Bubal, Eger (65´ Kozel) (75´ Čurda), Labuť – Kalvas, Kravál Z. (80´ Kravál A.)

Strážští přijeli do Dobré Vody s torzem týmu. Velký počet omluvenek donutil některé bývalé hráče obnovit „fotbalovou kariéru“. Od začátku se objevil na hřišti Daniel Přílepek, který pro zranění skončil s fotbalem před dvěma lety. Na střídačce zase svým spoluhráčům kryli záda Vlastimil Čurda, který ve svých 50 letech nastupuje za béčko, Martin Zvára, který skončil s fotbalem minulou sezonu a věnuje se trénování a Jan Kozel, který laboruje s přetrženými vazy v koleni. Tito 4 hráči by za normálních okolností vůbec nebyli na soupisce k tomuto zápasu.

Hned v první minutě po první akci domácích prohrávali hosté 1:0. Druhá minuta opět rychlá akce domácích a hráči hostujícího týmu působili jako špatně postavené kužely – 2:0. V 19.minutě – 3:0. Strážským se sice podařilo ve 34.minutě snížit na rozdíl dvou gólů, ale hned dvě minuty poté opět udeřil domácí tým a stav skóre byl 4:1. A bylo po zápase. Toto byl výsledek poločasu.

Ve druhé půli hosté možná trochu zlepšili svou hru, ale další individuální chyby strážských hráčů a účelná až občas profesorská hra domácího celku, který byl po celou dobu utkání o parník lepší než hosté, určily konečný výsledek v podobě 7:2.

Slovo trenéra:

Zápas, na který bychom nejraději ihned zapomněli. Ukázalo se, jak máme úzký kádr a při absenci více hráčů najednou nejsme absolutně schopni komukoliv konkurovat. Chaos v obrané fázi a také individuální chyby hráčů určily ráz zápasu. Vždy když už jsme se nadechli k menšímu odporu a dokázali skórovat, ihned následoval trest a uzemnění od domácích, kteří byli ve všem lepší než my. Bohužel počítáme další ztráty, protože se v tomto zápase zranili Neumann a Kozel, který si své zranění obnovil hned po 5 minutách pobytu na hřišti. Příští týden hostíme Čtyři Dvory, takže tento zápas musíme hodit za hlavu a zmobilizovat se na další těžký duel.